HomeHome  GalleryGallery  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Program per thirje telefonike FALAS (Icall)

Go down 
AuthorMessage
trojan
Antar


Number of posts : 14
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Program per thirje telefonike FALAS (Icall)   Wed Jul 16, 2008 2:59 am

(ICall esht program per te thir ne telefon falas vet meduket se smundesh me telefonu ne europe vetem jasht europes ..Gjithsesi nese doni me telefonu ne ShBA dhe vende te tjera qe ku e keni linkin per programin )

Basketball
Kodi:
http://www.icall.com/dist/setup_3.0.0.44.exe


me pas krijoni account dhe telefononi
Back to top Go down
View user profile
 
Program per thirje telefonike FALAS (Icall)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Software :: ProgRame-
Jump to: