HomeHome  GalleryGallery  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Sxe Hack 5.9 Free

Go down 
AuthorMessage
Jacck Wiills
Fillestar


Number of posts : 6
Registration date : 2008-07-14

PostSubject: Sxe Hack 5.9 Free   Wed Jul 16, 2008 5:35 am

--------------------------------------------------------------------------------

1.E bejme extract Auto Aim(ne vendin qe ti deshiron)

2.E hapim sxe 5.9 dhe e minimizojme..etj.

3.Bejme qfar ka ne kete foto http://img78.imageshack.us/my.php?im...opiaqv3bc0.jpg

4.E bejme relozucionin e cs qe ne e kemi ne cs(640x680, 800x600, 1024x768, etj).

5.Shtypim START per ta ndezur Auto Aim,STOP per ta ndalur.

6.Shkojme ne cs me sxe-i te minimizuar.

7.Nese gjuan si i hutuar ne cs me cfaredo arme atehere normal qe nuk funksionon.

8.Kjo Auto Aim ben qe te ja drejtisi vete armikut.

9.Luajme

Per Windows XP dhe Vista.

Viruse nuk ka . Ja linku http://rapidshare.com/files/12773291...ack__.rar.html
Back to top Go down
View user profile
 
Sxe Hack 5.9 Free
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Counter Strike Hack :: [Counter Strike Other Cheats]-
Jump to: