HomeHome  GalleryGallery  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Kcs-cs Rules

Go down 
AuthorMessage
dR0N
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 18
Age : 25
Registration date : 2008-07-11

PostSubject: Kcs-cs Rules   Sun Jul 13, 2008 7:09 am

Antar dhe Vizitor tė Nderuar Para se tė Filloni tė Postoni Ju lutem Lexoni Rregullat e Forumit

Nėse ndonjėri prej Antarėve then Rregullat e Forumit sė pari ndėshkohet me Vrejtje, nėse vazhdon nė tė njejtėn mėnyrė atėherė Pėrjashtohet nga Forumi ( Merr BANN )
Pasi tė Regjistroheni nė Forum Postimi i Parė qė duhet ta bėni ėshtė tė Prezantoheni qė tė Njiheni mė mir me Antarėt e Tjerė.


1. > Sjelljet nė Forum

Ndalohen rreptesisht sjelljet poshteruese dhe ofendime te ndryshme ndermjet anetareve te forumit. Thyerja e kėsaj Rregulla mund tė qoj nė Pėrjashtim tė menjėhershėm tė Antarit qė e Then kėtė Rregull.
Postoni nė Vendin e Duhur dhe Jo CHIT-CHAT, nese boni Flood ose Chit-Chat ndeshkoheni me Vrejtje pastar mirren masa tjera ndeshkuse.

2. > Respektimi i Antareve

Secili Antar ka drejt te jap mendimin e tij ne qdo teme. Prandaj respektoni mendimin e Antarve te tjer ose ndeshkoheni me Vrejtje.

3. > Temat e Njejta

Perdoreni Butonin " Search " perpara se te postoni ne menyr qe mos te behen shum Poste te njejta, ndryshe postet do te fshihen pa Paralajmrim.

4. > Gjitha gjerat jan Prone e Kcs-cs.tk

Nese keni ndonje Forum te juajin dhe doni te merrni diqka prej Kcs-cs ateher duhet te Tregoni se e keni marr prej Alb-CS ndryshe nese Staffi (Admin. | Mod.) veren se ndonje Antar vjedh sende prej Kcs-cs.tk ateher Perjashtohet menjeher nga Kcs-cs.tk.

5. > Reklamini

Ndalohet reklamimi i WebFaqes tuaj ne Signatur, Postime tuaja, apo Avatar. Egziston Tema per Reklamimin e WebFaqeve tuaja Respektoni Rregullat per Prezantimin e WebFaqes tende ne Kcs-cs.tk dhe.

6. > Antari i Cili merr 5 Vrejtje Perjashtohet nga Forumi (merr BANN)

Nga ky moment ata qe nuk i Respektojn keto rregulla ndeshkohen.

WwW.Kcs-cs.tk Rules

kjo Esht mar Nga Alb-cS
Back to top Go down
View user profile
 
Kcs-cs Rules
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Regullat & LajmeRimet :: [Regullat dHe LajmeRimet]-
Jump to: