HomeHome  GalleryGallery  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 si me lan emrin e juaj te ora

Go down 
AuthorMessage
baginhack
Fillestar


Number of posts : 8
Registration date : 2008-07-15

PostSubject: si me lan emrin e juaj te ora   Thu Jul 24, 2008 3:57 am

Tung si me lan emrin e juaj ose cfar do emri te ora , shkojm se pari hym Start , control panel dhe regional and laguage OPTIONS , dhe tash hapet 1 dritare pak me posht shkrun Customize... hym te kjo pasi qe te hym shkojm Time dhe Am ku shkrun ne e fshim at Am e bejm emrin qe deshiron te del te ora dhe keni me pa qe 100% ban Tunginfo : monstrumi@live.com
Back to top Go down
View user profile
 
si me lan emrin e juaj te ora
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: [Prezantohu]-
Jump to: