HomeHome  GalleryGallery  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 kush munet me ma kry qet pun

Go down 
AuthorMessage
Afrim
Guest
avatar


PostSubject: kush munet me ma kry qet pun   Sat Dec 05, 2009 5:08 pm

ku muj me gjet 1 prob...ose 1 skrip per me thy passworda n'msn:O
Back to top Go down
 
kush munet me ma kry qet pun
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: [Pytje | Pergjigjje | Ndihmė]-
Jump to: